Jméno:

Přijatých k individuálnímu vzdělávání: 3 děti

Nepřijatých: 2 děti

Zpětvzetí žádosti: 2 děti

Všechny děti s trvalým bydlištěm ve spádových obcích (Nižbor, Stradonice, Žloukovice) byly přijaty.

Zápis do mateřské školy

Srdečně vás zveme k zápisu dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/20

Kdy: 9. května 2019 od 13:00 - 16:00

Kde: v budově Mateřské školy "Sluníčko", Školní 119, 267 05 Nižbor

S sebou: rodný list dítěte, občanský průkaz rodičů ...a nezapomeňte doma děti

Těšíme se na vás!

Letní provoz

O letních prázdninách proběhne v mateřské škole zásadní rekonstrukce. V rámci dlouho očekávané modernizace bude změněn systém vytápění ze současných akumulačních kamen na ústřední topení, dále budou měněny podlahy v několika místnostech.

Z toho důvodu bude mateřská škola zcela uzavřena od 1. července do 16. srpna 2019.

Jedna třída bude otevřena od 19. srpna.

Prosím omluvte ztížené podmínky, je to pro dobrou věc. Děkujeme!
Zápis do mateřské školy proběhl
Zápis do mateřské školy proběhl dne 3. května 2018.
K zápisu se dostavilo 39 dětí. Výsledky byly vyvěšeny dne 31. května 2018 na nástěnce mateřské školy před vchodem do areálu.
Do mateřské školy "Sluníčko" byly přijaty všechny místní děti, které se dostavily k zápisu.
Zápis do mateřské školy od školního roku 2019/2020

V období od 2. do 16. května 2019 13:00 - 16:00 ve třídě Soviček. Přesný termín bude upřesněn v březnu 2019.

S sebou: rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče

Informace pro rodiče přijatých dětí

Nástupní den školního roku: pátek 3. září 2018 (děti jsou samozřejmě přijaty od soboty 1.9.2018, prvním pracovním dnem je 3.9.2018)

Otvírací doba mateřské školy: 6:30-16:30

Nástup nejpozději v 8:00 hodin ráno!

Pozor, třída Berušek je v provozu 8:00 - 14:00. Mimo uvedené hodiny jsou děti z Berušek spojeny se staršími dětmi.

Pro děti s povinným předškolním vzděláváním se stanovuje povinná přítomnost 8:00-12:00

Vyzvedávání dětí po obědě: 11:45-12:00 Vyzvedávání dětí odpoledne: od 14:00 do 16:30

Informační třídní schůzka bude na začátku školního roku.

Telefonní číslo do MŠ: 311 693 232

Vybavení pro děti, které zůstává v MŠ:

Přezutí s pevnou patou (mohou být sandálky, bačkory...ne však pantofle, nedoporučujeme ani crocsy – co je bezpečné u vás doma, nemusí být bezpečné v kolektivu 28 dětí!)

Gumovky

Pláštěnka

Náhradní oblečení (kompletní náhradní oblečení bude uloženo v šatně)

Pyžamo (Stonožky + Berušky)

VŠE musí být podepsané

Hygienické potřeby k předání učitelce na začátku září:

2 balíky papírových kapesníků (může být krabice nebo balíčky)

2 balíky toaletního papíru

1 balík ubrousků na stolování

1 balíček vlhčených ubrousků

Stravování:

Stravování je splatné vždy k 15. následujícího měsíce a platí se inkasem z účtu. Rodiče na svém účtu povolí inkaso z účtu mateřské školy. Toto číslo dostanou na začátku školního roku.

Stravování se odhlašuje nejpozději do 8:00 ráno na telefonním čísle MŠ. Neodhlášené obědy propadají. Školné a stravné za září budete platit až 15. října.

Školné (částečný příspěvek na neinvestiční náklady):

Měsíční příspěvek je stanoven na 500 Kč měsíčně. Splatnost je vždy k 15. následujícího měsíce.
Je strháván inkasem z účtu společně se stravným. Děti v posledním roce před nástupem školní docházky školné neplatí.

Kroužky budou vypsány v průběhu září, začínají obvykle od října.

Období zvykání:

Nově přijaté děti mají 2 týdny na aklimatizaci, tyto dva týdny tedy nebudou ve školce spát
a budou chodit domů po obědě. Po těchto 2 týdnech se individuálně domluvíme, některým
dětem trvá zvykání déle.

Pokud si Vaše dítě zpočátku i tak nebude moci zvyknout, je vhodné začít pomaleji. Můžete dítě přivést zpočátku třeba na hodinu a postupně dobu prodlužovat. Důležité je, aby dítě vědělo, že odcházíte, a že se brzy vrátíte - rozloučit se a svůj slib dodržet. Vše prosím koordinujte s učitelkou!

Prosím, neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem. Přejeme si, aby všichni, děti i dospělí byli v naší mateřské škole spokojeni. Těšíme se na vás!

Projekt EU - Evropské strukturální a investiční fondy

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_16_022 z OP VVVNaše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_16_022 z OP VVV

DŮLEŽITÉ AKTUALITY

Co je nového