Naše třídy a zaměstnanci

Třídy MŠ Nižbor

I.  Třída - Berušky
Třída pro nejmladší děti, paní zástupkyně Jana Tymrová, paní učitelka Alena Voříšková

II. Třída - Stonožky

Třída pro děti, které toho už spoustu umějí samy, paní učitelka Bc. Zuzana Vohaňková, paní učitelka Jana Víchová, Dis., a asistentka pedagoga Lenka Vlková.

III. Třída - Sovičky

Třída pro nejstarší děti, zvláště pro předškoláky, paní učitelka Michaela Císařová, Dis., paní ředitelka Mgr. Eva Horváthová, paní učitelka Jana Endlová, paní učitelka Alena Voříšková a asistentka pedagoga Miroslava Pondělíčková.
Všechny třídy jsou zpravidla heterogenní, jsou v nich umístěny děti různého věku. Rozdíl věku mezi nejmladším a nejstarším dítětem ve třídě činí obvykle maximálně cca 2 roky. Není pravidlem, že dítě automaticky postupuje s novým školním rokem do následující třídy. Do našich 3 tříd chodí děti zpravidla od 2 do 7 let, zařazení do třídy je ovlivněno nejen věkem konkrétního dítěte, ale například i počtem dětí v jednotlivých věkových kategoriích. Je běžné, že některé děti zůstávají více let ve stejné třídě (je to i logické, protože máme 3 třídy a děti často chodí do školky 4 roky).

Zaměstnanci MŠ

V Mateřské škole „Sluníčko“ působí:

pedagogické pracovnice:

Mgr. Eva Horváthová, ředitelka
Jana Tymrová, zástupkyně ředitele
Michaela Císařová, DiS., učitelka
Alena Voříšková, učitelka
Bc. Zuzana Vohaňková, učitelka
Jana Víchová, DiS., učitelka
Radka Skryjová, školní asistentka
Miroslava Pondělíčková, asistentka pedagoga
Lenka Vlková, asistentka pedagoga

Všechny učitelky, školní asistentka i asistentka pedagoga splňují požadavky odborné kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění. Učitelky mají praxi v práci s předškolními dětmi a ovládají hru na hudební nástroje.

Nepedagogický personál:
Radka Skryjová, vedoucí stravování