Informace k zápisu

Zápis 2024 je uzavřen

Dne 2. 5. 2024 proběhl zápis do naší mateřské školy. Přijali jsme přihlášky od celkem 28 dětí. Zákonní zástupci dětí, kteří se dostavili osobně, obdrželi registrační čísla, pod nimiž byly zveřejněny výsledky zápisu na tabuli před vstupem do mateřské školy (informace je přístupná bez ohledu na otvírací dobu školy).

Zákonní zástupci dětí, kteří doručili přihlášky prostřednictvím datové schránky nebo poštou, obdrželi registrační čísla taktéž datovou schránkou či poštou.

Přijaté děti byly zveřejněny pod registračními čísly, rozhodnutí o přijetí nebudou zasílána.
Rozhodnutí o nepřijetí byla zaslána poštou, datovou schránkou nebo předána osobně.

Výsledky zápisu:

Nepřijaté spádové děti, které budou k 1. 9. 2024 starší 3 let: 0
Všechny děti s trvalým bydlištěm na území obcí Nižbor, Stradonice, Žloukovice, jejichž zákonní zástupci podalii přihlášky, byly přijaty, a to i děti starší dvou let.
K denní docházce do mateřské školy nebylo přijato ani jedno dítě bez trvalého bydliště ve spádové oblasti.

V současné době jsou všechna místa v mateřské škole obsazena.

V případě, že se uvolní místo, budeme kontaktovat zákonné zástupce nepřijatých dětí podle pořadí umístění.