Aktuality MŠ Nižbor

Informace pro letní provoz

Částečný provoz mateřské školy v letních měsících (na začátku července a od 12. srpna do konce školního roku, tedy do 31. srpna 2024) je určen pouze pro děti, které se k tomuto provozu přihlásily!
Bude otevřena pouze jedna třída.
V případě, že jste dítě k letnímu provozu nepřihlásili a potřebujete, aby nastoupilo, zavolejte, prosím, vždy v pondělí kolem 8:00 - budeme vědět, zda jsou na následující týden volná místa.
Děkujeme za pochopení.

Projekt EU - Evropské strukturální a investiční fondy

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy z OP JAKNaše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy z OP JAK

Pracovní místo učitelky v mateřské školy

Hledáme kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Životopisy posílejte na emailovou adresu školy.

Zapojení do MAP III.

Zapojení do MAP III.Zapojení do MAP III.

Schválený rozpočet 2022 a schválený střednědobý výhled 2022_2025

Schválený rozpočtový výhled 2022_2025Schválený rozpočtový výhled 2022_2025

Schválený rozpočet 2022Schválený rozpočet 2022

Projekt EU - Evropské strukturální a investiční fondy