Aktuality MŠ Nižbor

Přejeme mnoho štěstí a zdraví v novém roce!

Novinky v lednu:

Školkovné se odečítá letos naposled. Potvrzení o zaplacení "školkovného" za kalendářní rok 2023 obdrží rodiče všech dětí, které tento poplatek platily.

Toto potvrzení tedy nedostanou děti, které jsou dnes již v 1. třídě, ani děti s odkladem školní docházky. Naopak dnešní předškoláci, kteří k nám chodili i v uplynulém školním roce, platili do června (či do srpna) 2023, tudíž potvrzení dostanou.

Potvrzení budeme vydávat až po uhrazení platby za prosinec (tedy přibližně po 20. lednu) a pouze těm, kteří skutečně uhradili.

Na další školní rok bude určovat výši školkovného zřizovatel. Od dalšího školního roku (tedy od září 2024) se také budou měnit pravidla pro odpuštění školkovného. Až do srpna 2024 však zůstává vše beze změny.

Projekt EU - Evropské strukturální a investiční fondy

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy z OP JAKNaše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy z OP JAK

Pracovní místo učitelky v mateřské školy

Hledáme kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Životopisy posílejte na emailovou adresu školy.

Zapojení do MAP III.

Zapojení do MAP III.Zapojení do MAP III.

Schválený rozpočet 2022 a schválený střednědobý výhled 2022_2025

Schválený rozpočtový výhled 2022_2025Schválený rozpočtový výhled 2022_2025

Schválený rozpočet 2022Schválený rozpočet 2022

Projekt EU - Evropské strukturální a investiční fondy