logotyp

Informace k zápisu

Zápis 2023

Zveme vás k zápisu do naší mateřské školy. Dle zákona probíhají zápisy do mateřských škol na další školní rok vždy od 2. do 16. května.

Stejně jako v uplynulých letech budete mít možnost využít elektronický předzápis a zapsat dítě do naší školy bezkontaktně. Předzápis bude k dispozici na adrese www.elektronickypredzapis.cz již od dubna.

Vyplněné formuláře pak dodáte do školy elektronickou cestou (datovou schránkou či mailem s elektronickým podpisem), poštou či osobně.

Pro ty, kdo nechtějí či nemohou využít možnost elektronického vyplnění formulářů, budou připraveny k vyzvednutí v průhledné schránce na brance mateřské školy od konce dubna.

K zápisu je možné se dostavit i osobně:

11. května od 13 do 16 hodin
na adrese mateřské školy: Školní 119, 267 05 Nižbor.

S sebou: občanský průkaz zákonného zástupce, rodný list dítěte.

Při přijímání mají přednost děti s trvalým bydlištěm v obcích Nižbor, Stradonice, Žloukovice.

Těšíme se na vás!
Zápis 2022

Zápis do naší mateřské školy byl ukončen 16. května o půlnoci. Všichni, kdo odevzdali potřebné dokumenty, dostanli poštou informace na adresu, kterou uvedli u zápisu - především pořadové číslo dítěte. Všechny obálky již doručila Česká Pošta (vrátily se nám doručenky).

Přijaté děti byly oznámeny vyvěšením seznamu pořadových čísel na nástěnku před vchodem do mateřské školy dne 30. května 2022. Nepřijaté děti obdržely rozhodnutí písemně.

Přihlášku odevzdalo celkem 28 dětí.
K předškolnímu vzdělávání od školního roku 2022/23 bylo přijato celkem 22 dětí.
Všechny přihlášené děti s trvalým bydlištěm ve spádových obcích (Nižbor, Stradonice, Žloukovice) byly přijaty.

Seznam přijatých dětí byl vyvěšen na nástěnku před vchodem do mateřské školy tak, aby byl kdykoli přístupný. V souladu s platnou legislativou jsou děti uvedeny pod pořadovými čísly (tato čísla byla zákonným zástupcům rozeslána poštou ihned po skončení zápisu). Žádné další potvrzení či rozhodnutí se přijatým dětem rozesílat nebude.

Zákonní zástupci nepřijatých dětí obdrželi rozhodnutí poštou. Všechna rozhodnutí o nepřijetí již byla podána a doručila je Česká Pošta.

Zápis pro děti z Ukrajiny proběhl 1. června 2022.

Příští zápis do mateřské školy Nižbor bude v roce 2023 v období 2.-16. května, přesné datum bude avizováno na nástěnkách mateřské školy, obce a obecním rozhlasem.

DŮLEŽITÉ AKTUALITY

Co je nového

Aktuality naleznete zde.

Jídelníček

Jídelníček

obrázek
Jídelníček najdete zde

Created by © 2016 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign