Dobrůtky pro Vás vaří:

Gabriela Krausová a Lucie Cvejnová

OBĚDY DO ŠKOL
Zpráva pro rodiče v hmotné nouzi:
Ve školním roce 2022/23 můžete mít pro Vaše děti obědy zdarma. Program platí pro všechny děti a žáky MŠ i ZŠ Nižbor. O zařazení do programu rozhoduje Úřad práce.

POZOR:
Vláda rozhodla o mimořádném navýšení životního a existenčního minima o 8,8 procenta. Životní minimum pro jednotlivce bude od července dosahovat 4620 korun a existenční minimum 2980 korun. Od nových částek se budou odvíjet i dávky vyplácené v rámci pomoci v hmotné nouzi a dávky státní sociální podpory.

Zařazování do programu bude probíhat od června do srpna 2022 na schůzkách na ÚP.

Pokud Vás na schůzce Úřad práce o možnosti zařazení do programu neinformoval a domníváte se, že splňujete podmínky (hmotná nouze), prosíme, obraťte se na nás.
Platby stravného a školkovného
v létě 2022

Jak víte, inkasa školkovného a stravného probíhají v následujícím měsíci. Tedy školkovné + stravné za červen 2022 budeme strhávat k 20. červenci 2022.

Školkovné a stravné za červenec + srpen 2022 budeme strhávat najednou až k 20. září 2022. Školkovné bude zkráceno úměrně k počtu dnů, kdy bude školka otevřena a budou jej platit pouze děti přihlášené k letnímu provozu.
Přejeme dobrou chuť

DŮLEŽITÉ AKTUALITY